تجهیزات کسب و کار سوسیس و کالباس برای تولید خانگی

تجهیزات کسب و کار سوسیس و کالباس برای تولید خانگی
با تشکر از همراهی شما

یکی از دغدغه های مهم و اساسی هر فرد قبل از شروع هر کار تأمین و خرید تجهیزات لازم و ضروری آن شغل است. در مطلب “برای شروع کار تجهیزات کاربردی بهینه بخریم گفتیم که چه فاکتورهایی را باید برای خرید تجهیزات در نظر بگیرید. اما به طور خلاصه تجهیزات باید به گونه ای خریداری شود که ضمن داشتم قیمت مناسب، کیفیت و کارایی خوبی داشته باشد. در این مطلب قصد داریم تجهیزات اولیه ای که برای کسب و کار سوسیس و کالباس نیاز دارید را به شما معرفی کنیم.

کاتر میکسر

مهم‌ترین دستگاهی که شما برای این شغل حتماً به آن احتیاج دارید، سوسیس ساز یا همان کاتر میکسر است. در واقع کاتر میکسر قادر است تمامی مواد را با هم مخلوط کند. برای کار با این دستگاه نیاز نیست گوشت یا مرغ خود را از قبل چرخ کنید و فقط کافیست استخوان و غضروف ها را جدا کرده و گوشت را داخل دستگاه قرار دهید.

در ابتدای کار پیشنهاد ما به شما کاتر میکسر نوا است. با این دستگاه شما می توانید تا حدود 2.5 کیلوگرم مواد سوسیس و کالباس تهیه کنید. مهم‌ترین مزیت دستگاه سوسیس ساز(کاتر میکسر) نوا  قابلیت خمیر کردن تاندون‌های مرغ می باشد. سایر دستگاه‌های موجود در بازار به دلیل دور موتور پایین‌تر، امکان یکدست میکس کردن تاندون‌ها با سایر مواد را ندارد. از جمله مزایای دیگر دستگاه نوا وزن کم و جا‌به‌جایی آسان این دستگاه می باشد.

بنابراین با توجه به کیفیت، قدرت دستگاه و کیفیت آن در صورت گسترش کار، از این دستگاه می توانید برای مدل های ویژه مانند سوسیس چوریتسو و… استفاده کنید. (دستگاه نوا قادر است از 500 گرم تا 2.5 کیلوگرم مواد سوسیس و کالباس به شما بدهد.)

کالباس بر

به طور معمول کالباس را به صورت ورقه ای سرو می کنند. ممکن است مشتریان زیادی از شما درخواست کنند که کالباس را برایشان اسلایس کنید و یا مقدار کمتری از رول شما بخواهند. پس لازم است شما برای تکمیل تجهیزات خود این دستگاه را در کنار سایر دستگاه ها داشته باشید.

برندهای ایرانی و خارجی متفاوتی در بازار موجود است. اما اگر قصد دارید این کار را در خانه انجام دهید و نمی خواهید فضای مجزایی به کالباس بر اختصاص دهید، پیشنهاد ما به کالباس‌برهای خانگی است. مزیت این دستگاه‌ها سایز کوچک و وزن سبک آن است که به شما این امکان را می دهد که بعد از اتمام کار آن را جمع کرده و داخل کمد قرار دهید.

در حال حاضر بهترین برند کالباس‌بر خانگی موجود در بازار کلترونیک می باشد. ما هم طبق تجربه ی مشتریانمان دستگاه کالباس‌بر کلترونیک را به شما توصیه می کنیم.

همچنین شما می توانید برای اطلاعات دقیق‌تر با کارشناسان ما تماس بگیرید و از ایشان راهنمایی بگیرید.

دستگاه کالباس بر

پرکن سوسیس و کالباس

یکی دیگر از وسایلی که برای کار تولید سوسیس و کالباس بسیار ضروری است، دستگاه پر کن می باشد. این دستگاه در بازار، انواع مختلفی دارد. این دستگاه ها با سری های مختلفی که دارند، قادرند انواع سوسیس و کالباس را درون رول بریزند.

دستگاه سوسیس پرکن شامل دو نوع برقی و دستی می باشد. طبیعتاً کار با نوع برقی آن بسیار راحت و سریع‌تر از انواع دستی آن است. البته که نوع برقی قیمتی بسیار بالاتر از نوع دستی آن دارد.

گروه تولیدی صنعتی نوا دستگاه سوسیس پرکنی تولید کرده است که هم با برق و هم با دست کار می کند. مزیت دستگاه برقی/دستی نوا این است که در زمانی که برق قطع شود، مواد شما داخل دستگاه نمی ماند و می توانید با حالت دستی تمام مواد داخل مخزن را داخل رول بریزید.

اگر در ابتدای کار هستید بهتر است برای شروع، از انواع دستی آن استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آن ها راهنمایی بگیرید.

سوسیس پرکن 3 کیلویی

یخ پوره کن

همانطور که می‌دانید، برای تهیه سوسیس و کالباس نیاز است از پوره یخ استفاده کنید. بنابراین یکی از دستگاه های ضروری برای کار تولید سوسیس و کالباس، یخ پوره کن است. این دستگاه برقی قادر است حتی یخ های قالبی را نیز پوره کند.

یخ پوره کن

در این مطلب کلیه‌ی تجهیزات اولیه مورد نیاز برای راه اندازی کار تولید سوسیس و کالباس را توضیح دادیم. ابزار فوق ثابل استفاده در محیط خانگی و یا کارگاه های کوچک می باشند. این در حالی است که در صورت گسترش کار، هریک از برندها و دستگاهای معرفی شده به راحتی در بازار به فروش می‌رسد. البته این مطلب را باید در نظر داشته باشید که شما همیشه ممکن است بخواهید محصولاتی را به صورت سفارشی تهیه کنید. به عنوان مثال همه طرفدار سوسیس چوریتسو نیستند اما با نگه داشتن ابزار فوق، می توانید سفارشات خاص را نیز قبول کنید.

کارشناسان ما همواره آماده راهنمایی و مشاوره شما هستند تا بتوانید بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. تنها با یک تماس با شماره 91010685-031 متوجه می‌شوید که چه ابزاری مورد نیاز شماست.

در صورتی که در این حوزه کاری تجربه ای دارید، خوشحال می‌شویم با ثبت نظر خود به سایر عزیزان کمک کنید.

تیم تولید محتوا نواتجهیز
ارسال دیدگاه